Акрилна када FB-520

52.000 ден

Шифра: 9141 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

150x79x59cm

Состав

акрил

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Акрилна када FB-520”

Можеби ќе ви се допадне и...