Акрилна када FB-528

48.360 ден

Карактеристики

Димензија

170х80х72cm

Потекло

Турција

Производител

Brig

Состав

акрил

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Акрилна када FB-528”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *