Попуст!

1490 Vana Керок када- без туш батерија

65.079 ден

Експонат

Шифра: 5461 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

170x75x58cm

Пакување

парче

Состав

Керок

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “1490 Vana Керок када- без туш батерија”