Komar Фототапета 1-415

1.800 ден

Единица мерка-Парче

Шифра: 1106 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

2.02×0.73m

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Komar Фототапета 1-415”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *