Тurkuaz Noura 008700 без тарет

9.500 ден

Шифра: 6897 Category:

Карактеристики

Димензија

620х345хh760mm

Колекција

Noura

Употреба

симплон/балтик

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Тurkuaz Noura 008700 без тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *