Тастер за активирање вода на вградно казанче Oleas R0121AA

1.790 ден

Шифра: 459 Категории: , ,

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Тастер за активирање вода на вградно казанче Oleas R0121AA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *