Сет галантерија-OTELO-AWD02191502

1.370 ден

Карактеристики

Пакување

3 парчиња

Состав

порцелан

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Сет галантерија-OTELO-AWD02191502”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *