Мебел за бања Rome 1903075C

31.670 ден

Карактеристики

Боја

Дрво

Димензија

75x48x83 cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Потекло

Кина

Состав

керок, МДФ, дрво

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Мебел за бања Rome 1903075C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *