Мебел за бања Rainier RA-800S

15.800 ден

Карактеристики

Димензија

80x48xh44cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

керок, МДФ, дрво

Опис

со една фиока со меко затворање

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Мебел за бања Rainier RA-800S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *