Мебел за бања Elena 1610065C

22.140 ден

Карактеристики

Боја

Дрво, Сива

Димензија

65x48x48 cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Потекло

Кина

Состав

керок, МДФ, дрво

Тежина

46,5 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Мебел за бања Elena 1610065C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *