Мебел за бања ANNA 1741090C

47.040 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

90х50х73 cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Потекло

Кина

Состав

керок, МДФ, дрво

Тежина

51 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Мебел за бања ANNA 1741090C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *