Керамика Кањижа Waves grafite 25×50

525 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 5858 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Habitat

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Тежина

26kg/пакување

Состав

керамика

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Waves grafite 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *