Керамика Кањижа Via strada rimini 33×33

466 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 3049 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Via strada/rotonda

Пакување

1.74 m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Вештачки гранит

Тежина

26.56 kg/ пакување

Употреба

Hадвор, Под

Завршна обработка

R11

Дебелина

7,3mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Via strada rimini 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *