Керамика Кањижа Travertino muro 33×33

473 ден

Шифра: 3422 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Travertino

Пакување

0.98 m2

Пакување во кутија

9 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

16,55 kg/пакуввање

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Travertino muro 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *