Керамика Кањижа Travertino 25×50

473 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 5790 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Travertino

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

25.80 kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Travertino 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *