Керамика Кањижа Rocky grey 33×33

466 ден

Шифра: 3189 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Rocky

Пакување

0.98 m2

Пакување во кутија

9 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

16.55kg/пакување

Употреба

надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Rocky grey 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *