Керамика Кањижа Pietra grey 45×45

510 ден

Единица мерка m2

Шифра: 7213 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Колекција

Pietra

Пакување

1.01m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19kg/пакување

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Natural R10

Дебелина

8.5mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Pietra grey 45×45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *