Керамика Кањижа Next moment 3d beige 25×40

460 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25×40

Колекција

Next

Пакување

1.6m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

20,30kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Next moment 3d beige 25×40”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *