Керамика Кањижа Next beige 33×33

450 ден

Единица мерка m2

Шифра: 6945 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Next

Пакување

1.74 m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

16.55kg/пакување, 26.56 kg/ пакување

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Дебелина

7.3mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Next beige 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *