Керамика Кањижа Next beige 25×40

400 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 42101 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

25×40

Колекција

Next

Пакување

1.6m2

Пакување во кутија

16 плочки

Производител

Keramika Kanjiza

Потекло

Србија

Состав

керамика

Тежина

20,30kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Next beige 25×40”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *