Керамика Кањижа Marfil cappuccino 33×33

466 ден

Eдиница мерка m2

Шифра: 42153 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Marfil

Пакување

1.74 m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Тежина

26.56 kg/ пакување

Состав

керамика

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Дебелина

7.3mm

Производител

Keramika Kanjiza

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Marfil cappuccino 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *