Керамика Кањижа Land beige 33×33

466 ден

Шифра: 6324 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Land

Пакување

0.98 m2

Пакување во кутија

9 плочки

Потекло

Србија

Производител
Состав

Bештачки гранит

Тежина

16,55 kg/пакуввање

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Land beige 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *