Керамика Кањижа Joy mosaic 3d coral

450 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

20x60cm

Колекција

Joy

Пакување

1.56m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

24.77kg/ пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Joy mosaic 3d coral”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *