Керамика Кањижа Habitat grafite 33×33

473 ден

Шифра: 5786 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Habitat

Пакување

1.75m2

Пакување во кутија

17 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

29,75kg/пакување

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Habitat grafite 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *