Керамика Кањижа Feeling noce 15×60

570 ден

Шифра: 6620 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Колекција

Feeling

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

20.71kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Feeling noce 15×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *