Керамика Кањижа Feeling beige 15×60

570 ден

Единица мерка m2

Шифра: 6491 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Колекција

Feeling

Пакување

0.99m2

Пакување во кутија

11 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19.36kg/пакување

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Natural R10

Дебелина

9 mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Feeling beige 15×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *