Попуст!

Керамика Кањижа Ever oak 20×80

620 ден 490 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

20х80 cm

Колекција

Ever

Обработка на рабови

Hе-ректифицирана

Пакување

0.96 m2

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19,92 kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Површина

мат

Отпорност

на ниски темпераури

Anti-slip

R10

Дебелина

9.2mm

Пакување во кутија

6 плочки

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Ever oak 20×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *