Попуст!

Керамика Кањижа Ever cherry 20×80

620 ден 490 ден

Eдиница мерка m2

Карактеристики

Дебелина

9.2mm

Димензија

20х80 cm

Колекција

Ever

Пакување

0.96 m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19,92 kg/пакување

Употреба

Hадвор, Внатрешна

Завршна обработка

Natural R10, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Ever cherry 20×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *