Керамика Кањижа Domus oak 45×45

450 ден

Eдиница мерка m2

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Колекција

Domus

Пакување

1.01m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19kg/пакување

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R11

Дебелина

8.5mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Domus oak 45×45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *