Керамика Кањижа Denim jeans 25×50

484 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 4457 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Denim

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

14 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

26kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Denim jeans 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *