Керамика Кањижа Denim jeans 33×33

425 ден

Единица мерка m2

Шифра: 42107 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Denim

Пакување

1.74 m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

25.56kg/пакување

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Дебелина

7.3mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Denim jeans 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *