Керамика Кањижа Cement bone 60×60

490 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×60 cm

Колекција

Cement

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

21.86kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Дебелина

9.2mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Cement bone 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *