Керамика Кањижа Castello 33×33

425 ден

Единица мерка m2

Шифра: 2041 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Castello

Пакување

1.74 m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

26.56 kg/ пакување

Употреба

надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Дебелина

7,3mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Castello 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *