Керамика Кањижа Carrara 45×45

450 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Колекција

Carrara

Пакување

1.01m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

18.33kg/пакување

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Дебелина

8.5mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Carrara 45×45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *