Керамика Кањижа Carrara 45×45

500 ден

Шифра: 6466 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Колекција

Carrara

Пакување

1.6m2

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

28.3kg/пакување

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Carrara 45×45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *