Керамика Кањижа Bianca 33×33

466 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 41657 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Bianca

Пакување

1.74 m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

26.56 kg/ пакување

Употреба

Внатре, Под

Дебелина

7,3mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Bianca 33×33”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *