Попуст!

Керамика Кањижа Antico white 20×80

620 ден 490 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

20х80 cm

Колекција

Antico

Пакување

0.96 m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19,43кг/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Natural R10

Дебелина

9.5 mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Antico white 20×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *