Двокрилно огледало 1705060М

8.300 ден

Карактеристики

Димензија

60х14×60 cm

Пакување

парче

Потекло

Кина

Состав

Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Двокрилно огледало 1705060М”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *